Wil Willemsen (1943)
Conversatie aan tafel
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 36 x 31 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |