GeraldineNieland
  3. Ervaren verkoper
  5. GeraldineNieland

GeraldineNieland

Lid sinds 2026 / Wilp, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Wil Willemsen - Conversatie aan tafel kopen? Bied vanaf 75!
Wil Willemsen (1943) Nederlands Conversatie aan tafel
Afmetingen 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Wil Willemsen - gathering kopen? Bied vanaf 100!
Wil Willemsen (1943) Nederlands gathering
Afmetingen 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100