grafiksammler2
  5. grafiksammler2

grafiksammler2

Lid sinds 2001 / Freystadt, Duitsland

5 aangeboden items / 7 verkochte items

Gerarda Henriette Matthijsen - Friesisches Bauerngehöft kopen? Bied vanaf 180!
Gerarda Henriette Matthijsen (1830-1907) Nederlands Friesische Bauerngehöft
Afmetingen37 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Elisabeth Altenrichter-Dicke - ohne Titel kopen? Bied vanaf 80!
Elisabeth Altenrichter-Dicke (1929-2013) Duits ongetiteld
Afmetingen63 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Udo Kaller - Abstrakter Blumentopf kopen? Bied vanaf 180!
Udo Kaller (1943) Duits Abstracte bloempot
Afmetingen119 x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Horst Egon Kalinowski - Épave kopen? Bied vanaf 80!
Horst Egon Kalinowski (1924-2013) Duits Frans Wrak
TechniekLitho
Afmetingen70 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Risaburo Kimura - City97 kopen? Bied vanaf 180!
Risaburo Kimura (1924-2014) Japans Stad97
Afmetingen61.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180