Lid sinds 2001 / Freystadt, Duitsland
5 aangeboden items / 7 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 37 x 46.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 63 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 119 x 84.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70 x 79.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 61.5 x 76.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |