Sietse Smeding (1949) Bike
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 64 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 10
Lid sinds 2022 / Purmerend , Nederland
7 aangeboden items / 15 verkochte items
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 63 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 52 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 67 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 67 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 70 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 32 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |