hmr1967
  5. hmr1967

hmr1967

Lid sinds 2022 / Purmerend , Nederland

7 aangeboden items / 15 verkochte items

Sietse Smeding - Bike kopen? Bied vanaf 10!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Bike
TechniekEts
Afmetingen64 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sietse Smeding - “ Paridon” kopen? Bied vanaf 10!
Sietse Smeding (1949) Nederlands “ Paridon”
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen63 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sietse Smeding - Verfpot kopen? Bied vanaf 10!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Verfpot
TechniekGouache
Afmetingen52 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sietse Smeding - Moeder en Kind kopen? Bied vanaf 10!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Moeder en Kind
TechniekEts
Afmetingen67 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sietse Smeding - Toekomst 1 kopen? Bied vanaf 10!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Toekomst 1
TechniekEts
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Sietse Smeding - Geloof kopen? Bied vanaf 20!
Sietse Smeding (1949) Nederlands Geloof
TechniekEts
Afmetingen70 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Niet of onleesbaar gesigneerd - Boerderij kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Boerderij
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10