Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
10 aangeboden items / 32 verkochte items
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 58 x 67 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 54 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 15 x 23 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Karton |