Jozef Gindra (1862-1938)
Rode aardbeien
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 25 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |