HRijken69
  3. Ervaren verkoper
  5. HRijken69

HRijken69

Lid sinds 2026 / Breda, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jozef Gindra - Rode aardbeien kopen? Bied vanaf 275!
Jozef Gindra (1862-1938) Belgisch Nederlands Rode aardbeien
Afmetingen 25 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 275