Jandul
  3. Ervaren verkoper
  5. Jandul

Jandul

Lid sinds 2018 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Jan Kooistra - Fraai werk van Jan Kooistra kopen? Bied vanaf 30!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Fraai werk van Jan Kooistra
Techniek Aquarel
Afmetingen 79 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen