Lid sinds 2014 / Heemstede, Nederland
2 aangeboden items / 72 verkochte items
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 32 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 9.5 x 30.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |