jeltebergman
  5. jeltebergman

jeltebergman

Lid sinds 2024 / Castricum, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft kopen? Bied vanaf 150!
Johan Diedrich Hendriks (1882-1937) Nederlands Oostpoortbrug te Delft
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150