JennyvDijk73
  3. Ervaren verkoper
  5. JennyvDijk73

JennyvDijk73

Lid sinds 2025 / Baarn, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Paul van der Ven - Schaapskooi op de heide kopen? Bied vanaf 40!
Paul van der Ven (1892-1972) Nederlands Schaapskooi op de heide
Afmetingen 43.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen