johsteen1
  5. johsteen1

johsteen1

Lid sinds 2024 / maastricht, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Lucebert - Litho van Lucebert kopen? Bied vanaf 140!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho van Lucebert
TechniekLitho
Afmetingen41 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140