Corneille (1922-2010)
Les trois étoiles- Ingelijst (Groot)
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 105 x 105 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |