Lid sinds 2023 / Laren, Nederland
/ 1 verkochte items
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 55 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 9 x 8.5 x 8.0 cm (h x b x d) |
Gewicht | 70 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |