Lid sinds 2024 / 's-Gravenhage, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 87 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 70 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |