Kunstartie
  3. Ervaren verkoper
  5. Kunstartie

Kunstartie

Lid sinds 2023 / Hilversum , Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Hendrik Cornelis Kranenburg - De Magere Brug in Amsterdam. kopen? Bied vanaf 175!
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1997) Nederlands De Magere Brug in Amsterdam.
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175