kunstbretel
  5. kunstbretel

kunstbretel

Lid sinds 2023 / Zottegem, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Andre Tahon - Zittend naakt kopen? Bied vanaf 150!
Andre Tahon (1907-1985) Belgisch Zittend naakt
Afmetingen90 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jules Verstraeten - Veldwerk kopen? Bied vanaf 200!
Jules Verstraeten (1903-1976) Belgisch Veldwerk
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200