kunstliefhebbe
  5. kunstliefhebbe

kunstliefhebbe

Lid sinds 2014 / Arnhem, Nederland

5 aangeboden items / 70 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper

Ad Gerritsen - Grafiekmap zinnen en zinnebeelden kopen? Bied vanaf 200!
Ad Gerritsen - Grafiekmap zinnen en zinnebeelden

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Jaartal1984
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 300 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Lodewijk - de gesel van Rotterdam kopen? Bied vanaf 95!
Martin Lodewijk - de gesel van Rotterdam

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Jaartal1989
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Lodewijk - De Kat kopen? Bied vanaf 95!
Martin Lodewijk - De Kat

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Jaartal1989
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Gerritsen - Gevangenis kopen? Bied vanaf 175!
Ad Gerritsen - Gevangenis

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Jaartal1981
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen98 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!
Klaas Gubbels - schuldige hond

Geplaatst doorkunstliefhebbe

Jaartal1998
TechniekOffset
Afmetingen42.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst