Leoher
  3. Ervaren verkoper
  5. Leoher

Leoher

Lid sinds 2026 / Marum, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Toorop - Alleen de Christus kan ons redden. kopen? Bied vanaf 20!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Alleen de Christus kan ons redden.
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 20
1 bieding