Jan Toorop (1858-1928)
Alleen de Christus kan ons redden.
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 24 x 30.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |