lilclogmonster
  5. lilclogmonster

lilclogmonster

Lid sinds 2024 / Leiden, Nederland

6 aangeboden items / 3 verkochte items

Abraham Palatnik - panda kopen? Bied vanaf 100!
Abraham Palatnik (1928-2020) Braziliaans panda
TechniekKunststof
Afmetingen6.2 x 9.5 x 2.2 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Siem Wardenaar - Staande beer kopen? Bied vanaf 150!
Siem Wardenaar (1934) Nederlands Staande beer
TechniekBrons
Afmetingen18 x 8 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht3400 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Marie-Claude Lalique - Beer Nouria kopen? Bied vanaf 80!
Marie-Claude Lalique (1935-2003) Frans Beer Nouria
Afmetingen7.4 x 3.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Marie-Claude Lalique - Beer Ouki kopen? Bied vanaf 80!
Marie-Claude Lalique (1935-2003) Frans Beer Ouki
Afmetingen4 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Rene Lalique - René Lalique panda kopen? Bied vanaf 120!
Rene Lalique (1860-1945) Frans René Lalique panda
Afmetingen7 x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Abraham Palatnik - Zittende leeuw kopen? Bied vanaf 60!
Abraham Palatnik (1928-2020) Braziliaans Zittende leeuw
TechniekOverig
Afmetingen8.8 x 6 x 1.7 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 60