Lid sinds 2024 / Geldrop, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 73 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 27 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |