Maseru
  3. Ervaren verkoper
  5. Maseru

Maseru

Lid sinds 2025 / IJsselmuiden, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan van Dijk (Geb. Berghem) - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 179!
Jan van Dijk (Geb. Berghem) (1943) Nederlands Abstracte compositie
Afmetingen 70 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Direct kopen