mgmkats
  3. Ervaren verkoper
  5. mgmkats

mgmkats

Lid sinds 2023 / Abcoude, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Hendrikus Roodenburg - Grachtenpanden centrum Amsterdam kopen? Bied vanaf 80!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Grachtenpanden centrum Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
1 bieding