Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
Grachtenpanden centrum Amsterdam
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 62 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |