
Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland
207 aangeboden items / 2497 verkochte items
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 46 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 27.5 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Softcover |
| Afmetingen | 26.5 x 20.5 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 28 x 25 cm (h x b) |