Mozaiek
  3. Ervaren verkoper
  5. Mozaiek

Mozaiek

Lid sinds 2019 / Zieuwent, Nederland

2 aangeboden items / 6 verkochte items

Tim Hinterding - Print of the year kopen? Bied vanaf 80!
Tim Hinterding (1952) Nederlands Print of the year
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Anne Semler - fornuisje kopen? Bied vanaf 30!
Anne Semler (1947) Nederlands fornuisje
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen