Tim Hinterding (1952)
Print of the year
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 27 x 19 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |

Lid sinds 2019 / Zieuwent, Nederland
2 aangeboden items / 6 verkochte items
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |