Elba Alvarez (1944-2005)
Prachtig doek van Elba Alvarez
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 94 x 156 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |