NienkeVJ
  3. Ervaren verkoper
  5. NienkeVJ

NienkeVJ

Lid sinds 2025 / 's-Gravenhage, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Elba Alvarez - Prachtig doek van Elba Alvarez kopen? Bied vanaf 100!
Elba Alvarez (1944-2005) Venezolaans Prachtig doek van Elba Alvarez
Afmetingen 94 x 156 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100