nillody
  5. nillody

nillody

Lid sinds 2014 / Bemmel, Nederland

/ 14 verkochte items

Elsa B.M. Rubbens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Elsa B.M. Rubbens (1902-1998) Nederlands Zonder titel
TechniekHoutskool
Afmetingen67 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Janeke Wienk - Vaas kopen? Bied vanaf 100!
Janeke Wienk (1963) Nederlands Vaas
TechniekAcryl
Afmetingen140 x 85 cm (h x b)
€ 100
Harald Vlugt - Pick up his pieces kopen? Bied vanaf 100!
Harald Vlugt (1957) Nederlands Pick up his pieces
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Peter Bastiaanssen - Yapping Picasso kopen? Bied vanaf 225!
Peter Bastiaanssen (1957) Nederlands Yapping Picasso
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Jacobien de Rooij - Flou kopen? Bied vanaf 100!
Jacobien de Rooij (1947) Nederlands Flou
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Willem Minjon - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Willem Minjon (1952) Nederlands zonder titel
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 100
Jurrien Marinus Beek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Nederlands Zonder titel
Afmetingen37 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Joop Verhagen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Joop Verhagen (1943) Nederlands Zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen65 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Felix Droese - TOR kopen? Bied vanaf 250!
Felix Droese (1950) Duits Nederlands TOR
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250