Elsa B.M. Rubbens (1902-1998) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 67 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100