Cole Morgan (1950)
Mooi werk
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 103 x 83 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / Zeist, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |