Pieter Kooistra (1922-1998)
zeven lagen van bewustzijn
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 112 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |