Papyruskunst
  3. Ervaren verkoper
  5. Papyruskunst

Papyruskunst

Lid sinds 2025 / wijchen, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Pieter Kooistra - zeven lagen van bewustzijn kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Kooistra (1922-1998) Nederlands zeven lagen van bewustzijn
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Hans Klaui - zonder titel kopen? Bied vanaf 600!
Hans Klaui (1945) Nederlands zonder titel
Afmetingen 103 x 118 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Hans Klaui - Zonder titel kopen? Bied vanaf 550!
Hans Klaui (1945) Nederlands Zonder titel
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550