peter-dijkstra
  5. peter-dijkstra

peter-dijkstra

Lid sinds 2022 / den haag, Nederland

17 aangeboden items / 3 verkochte items

17 aangeboden items door deze verkoper

Tiddo Nieboer - Houtdruk, Stil leven - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Tiddo Nieboer - Houtdruk, Stil leven - Ingelijst (Groot)Schilderij
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1995
Afmetingen117 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Litho, De vader toont zijn kind - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster - Litho, De vader toont zijn kind - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Manel Esparbe Gasca - Zeefdruk en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Manel Esparbe Gasca - Zeefdruk en collage, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1986
Afmetingen74 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Stanislaw Lewkowicz - Litho op papier, Langs de evenaar - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Stanislaw Lewkowicz - Litho op papier, Langs de evenaar - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen69.5 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
David van de Kop - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
David van de Kop - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1970
Afmetingen82 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marianne de Moor - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Marianne de Moor - Houtsnede, Zonder titel - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1947
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67.5 cm x 97.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Blotkamp - Houtdruk op geschept papier, Tattat - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Carel Blotkamp - Houtdruk op geschept papier, Tattat - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1945
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guillaume Le Roy - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Guillaume Le Roy - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen92 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef Diederen - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Rob Birza - Litho, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Rob Birza - Litho, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aldert Mantje - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Aldert Mantje - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1984
Afmetingen84 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tiddo Nieboer - Houtdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Tiddo Nieboer - Houtdruk, Zonder titel - Ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark Brusse - Litho, La reine de la nuit - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Mark Brusse - Litho, La reine de la nuit - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Kennedy - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Frans Kennedy - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - IngelijstSchilderij
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1984
TechniekGouache
Afmetingen102 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Blotkamp - Litho, TOT - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Carel Blotkamp - Litho, TOT - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tom Thijsse - Houtsnede, Conversation Animado - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Tom Thijsse - Houtsnede, Conversation Animado - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpeter-dijkstra
Jaartal1986
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst