Pieter1862
  3. Ervaren verkoper
  5. Pieter1862

Pieter1862

Lid sinds 2025 / Bergen (NH), Nederland

2 aangeboden items / 8 verkochte items

Piet van Wijngaerdt - Stilleven met Papavers kopen? Bied vanaf 450!
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Nederlands Stilleven met Papavers
Afmetingen 99 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Prins Karel Van Vlaanderen - Weide in Limburg kopen? Bied vanaf 100!
Prins Karel Van Vlaanderen (1903-1983) Belgisch Weide in Limburg
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen