Lid sinds 2025 / Bergen (NH), Nederland
2 aangeboden items / 8 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 99 x 88 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |