Lee Cole (1954)
Zonder titel
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 76 x 157 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |