Piotrquee
  3. Ervaren verkoper
  5. Piotrquee

Piotrquee

Lid sinds 2019 / Rotterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Lee Cole - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Lee Cole (1954) Nederlands Chinees Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 76 x 157 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50