poeibbe
  5. poeibbe

poeibbe

Lid sinds 2013 / Groningen, Nederland

7 aangeboden items / 9 verkochte items

7 aangeboden items door deze verkoper

Ad Gerritsen - Een zekere gelijkenis - Hoofd van een uil kopen? Bied vanaf 100!
Ad Gerritsen - Een zekere gelijkenis - Hoofd van een uilGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpoeibbe
Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen58 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Gerritsen - Een zekere gelijkenis - Hoofd van een ooi kopen? Bied vanaf 100!
Ad Gerritsen - Een zekere gelijkenis - Hoofd van een ooiGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpoeibbe
Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Gerritsen - Een zekere gelijkenis - Hoofd van een meisje kopen? Bied vanaf 100!
Ad Gerritsen - Een zekere gelijkenis - Hoofd van een meisjeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpoeibbe
Jaartal2001
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Gerritsen - Genie kopen? Bied vanaf 100!
Ad Gerritsen - GenieGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpoeibbe
Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen75 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marleen van Engelen - Maanmasker kopen? Bied vanaf 50!
Marleen van Engelen - MaanmaskerGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpoeibbe
Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen56.5 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Gerritsen - Ivan M. kopen? Bied vanaf 200!
Ad Gerritsen - Ivan M.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpoeibbe
Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef Diederen - Z.T. Infante kopen? Bied vanaf 200!
Jef Diederen - Z.T. InfanteGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpoeibbe
Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen115 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst