Lei Molin (1927-1990)
Collage zeefdruk proef
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 82 x 94 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |