Willemien Holterman (1947) Deventer
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25