ribimaas
  5. ribimaas

ribimaas

Lid sinds 2023 / Amsterdam , Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan Altink - Jan Altink: Aquarel, Gronings Landschap kopen? Bied vanaf 900!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Jan Altink: Aquarel, Gronings Landschap
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 900