Wim van der Meij (1949)
Kasteel Dorth
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2023 / Leiden, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |