roela_78
  3. Ervaren verkoper
  5. roela_78

roela_78

Lid sinds 2026 / Hoorn, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Wim Bos - kleine wezentjes kopen? Bied vanaf 120!
Wim Bos (1946) Nederlands kleine wezentjes
Techniek Ets
Afmetingen 5.5 x 4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 120
1 bieding