roger11
  5. roger11

roger11

Lid sinds 2023 / Sterrebeek, België

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Jos Dufour - RAND VAN HET MEERDAALBOS kopen? Bied vanaf 60!
Jos Dufour (1896-1976) Nederlands RAND VAN HET MEERDAALBOS
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Willy Lecomte - MUZIKANTEN kopen? Bied vanaf 269!
Willy Lecomte (1933) Belgisch MUZIKANTEN
Afmetingen112 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 269