Lid sinds 2023 / Sterrebeek, België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 112 x 97 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |