ruijsink
  5. ruijsink

ruijsink

Lid sinds 2023 / Zaltbommel, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem van de Walle - Tekening van een boerderij met omheinde groentetuin kopen? Bied vanaf 25!
Willem van de Walle (1906-1995) Nederlands Tekening van een boerderij met omheinde groentetuin
Afmetingen32.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25