schmuckschroll
  5. schmuckschroll

schmuckschroll

Lid sinds 2023 / Augsburg, Duitsland

71 aangeboden items / 15 verkochte items

Handgemachter Art-Déco Solitärring in 14 Karat Bicolor mit Diamant- 1920er Jahre kopen? Bied vanaf 1200!
Handgemachter Art-Déco Solitärring in 14 Karat Bicolor mit Diamant- 1920er Jahre
TechniekGoud
Afmetingen1 x 1 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht2.25 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.200
Edler handgefertigter Bicolorring in 18 Karat (750) mit Saphiren & Brillanten kopen? Bied vanaf 800!
Edler handgefertigter Bicolorring in 18 Karat (750) mit Saphiren & Brillanten
TechniekGoud
Afmetingen2.2 x 1.9 cm (h x b)
Gewicht10.57 g
GesigneerdDuits keur
€ 800
Edler Anhänger in 18 Karat Gelbgold mit feinen Lapis Lazuli und Brillanten kopen? Bied vanaf 800!
Elegante hanger van 18 karaat geelgoud met fijne lapis lazuli en briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2 x 2.8 cm (h x b)
Gewicht11.5 g
GesigneerdDuits keur
€ 800
Ausgefallener Vintagering in 14 Karat mit feinen Saphir & lebhaften Brillanten kopen? Bied vanaf 1500!
Bijzondere vintage ring van 14 karaat met fijne saffier en levendige diamanten
TechniekGoud
Afmetingen3 x 2.5 cm (h x b)
Gewicht6.09 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.500
Massiver Bicolor Ring 18 Karat mit hochfeinen Brillanten - Handarbeit kopen? Bied vanaf 1800!
Massieve bicolor ring 18 karaat met zeer fijne diamanten - handgemaakt
TechniekGoud
Afmetingen1.8 x 0.1 cm (h x b)
Gewicht12.84 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.800
Dominanter Solitärring in 18 Karat (750) Gelbgold mit hochfeinen Brillant kopen? Bied vanaf 1500!
Dominante solitairring van 18 karaat (750) geelgoud met een zeer fijne diamant
TechniekGoud
Afmetingen2.3 x 1.9 cm (h x b)
Gewicht6.75 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.500
Entourage-Ring 18 Karat Weißgold mit hochfeinen Tansanit  Brillanten kopen? Bied vanaf 1050!
Entourage ring 18 karaat witgoud met zeer fijne tanzaniet diamanten
TechniekGoud
Afmetingen3 x 3 cm (h x b)
Gewicht4.75 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.050
Edler Herzanhänger mit Kette in 14 Karat Weißgold mit 148 feinen Brillanten kopen? Bied vanaf 999!
Elegante harthanger met ketting in 14 karaat witgoud met 148 fijne briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.3 x 2 cm (h x b)
Gewicht6.95 g
GesigneerdDuits keur
€ 999
Collier in 18 Karat mit besonderem Anhänger/Brosche, mit Diamanten, Smaragd kopen? Bied vanaf 2350!
Halsketting van 18 karaat met bijzondere hanger/broche, met diamanten, smaragd
TechniekGoud
Afmetingen7.2 x 5.2 cm (h x b)
Gewicht31.3 g
GesigneerdDuits keur
€ 2.350
Edler Ring in 18 Karat Gelb -und Weißgold mit erlesenen Brillanten - Handarbeit kopen? Bied vanaf 1450!
Edele ring in 18 karaat geel- en witgoud met prachtige diamanten - handgemaakt
TechniekGoud
Gewicht9.6 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.450
Massiver Weißgoldring in 18 Karat mit hochfeinen Brillanten pavé ausgefasst kopen? Bied vanaf 1100!
Massieve 18k witgouden ring bezet met zeer fijne pavé briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.4 x 2 cm (h x b)
Gewicht8.12 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.100
Edler Gelbgoldring in 18 Karat mit hochfeinen Rubinen und Brillanten kopen? Bied vanaf 680!
Edele geelgouden ring van 18 karaat met zeer fijne robijnen en briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.15 x 2 cm (h x b)
Gewicht5.36 g
GesigneerdDuits keur
€ 680
Moderner Weißgoldring in 18 Karat mit hochfeinen Tsavorith und Brillanten kopen? Bied vanaf 1100!
Moderne witgouden ring van 18 karaat met zeer fijne tsavoriet en briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen0.17 x 0.11 cm (h x b)
Gewicht4.15 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.100
Klassischer Weißgoldring in 18 Karat (750) mit 3 hochfeinen Brillanten 0.71 kopen? Bied vanaf 900!
Klassischer Weißgoldring in 18 Karat (750) mit 3 hochfeinen Brillanten 0.71
TechniekGoud
Afmetingen2 x 1.8 cm (h x b)
Gewicht3.34 g
GesigneerdDuits keur
€ 900
Gewundener Gelbgoldring in 14 Karat mit feinen Brillanten W/VS kopen? Bied vanaf 600!
Gedraaide geelgouden ring van 14 karaat met fijne briljant geslepen diamanten W/VS
TechniekGoud
Afmetingen2.4 x 2.2 cm (h x b)
Gewicht5.47 g
GesigneerdDuits keur
€ 600
Einzigartiger Vintagering in 18 Karat (750) Gelbgold mit hochfeinen Brillanten kopen? Bied vanaf 1200!
Einzigartiger Vintagering in 18 Karat (750) Gelbgold mit hochfeinen Brillanten
TechniekGoud
Afmetingen3 x 1.8 cm (h x b)
Gewicht8.62 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.200
Hochwertiger Weißgoldring 18 Karat mit hochfeinen Brillanten & Smaragd kopen? Bied vanaf 900!
Hoogwaardige 18k witgouden ring met zeer fijne diamanten en smaragd
TechniekGoud
Afmetingen3.3 x 2.3 cm (h x b)
Gewicht5.6 g
GesigneerdDuits keur
€ 900
Dekorativer Elephantanhänger in 14 Karat Gelbgold mit Diamanten, Rubin, Smaragd kopen? Bied vanaf 420!
Dekorativer Elephantanhänger in 14 Karat Gelbgold mit Diamanten, Rubin, Smaragd
TechniekGoud
Afmetingen3 x 3.2 cm (h x b)
Gewicht8.3 g
GesigneerdDuits keur
€ 420
Ausgefallener Designerring in 14 Karat Gelbgold mit lebhaften Brillanten kopen? Bied vanaf 900!
Bijzondere designerring van 14 karaat geelgoud met levendige diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.3 x 2 cm (h x b)
Gewicht3.8 g
GesigneerdDuits keur
€ 900
Moderner Weißgoldring in 14Karat (585) mit einem hellgelben Citrin &  Brillanten kopen? Bied vanaf 950!
Moderner Weißgoldring in 14Karat (585) mit einem hellgelben Citrin & Brillanten
TechniekGoud
Afmetingen2.4 x 1.8 cm (h x b)
Gewicht8.13 g
GesigneerdDuits keur
€ 950
Handgefertigter Bandring in 14 Karat Bicolor mit 0,50 Karat Brillanten kopen? Bied vanaf 750!
Handgefertigter bandring in 14 karaat bicolor met 0,50 karaat briljanten
TechniekGoud
Afmetingen1.9 x 1.9 cm (h x b)
Gewicht7.2 g
GesigneerdDuits keur
€ 750
Handgefertigter edler Bicolorring in 18 Karat (750) mit feinen Brillanten kopen? Bied vanaf 850!
Handgefertigter edler Bicolorring in 18 Karat (750) mit feinen Brillanten
TechniekGoud
Afmetingen2.2 x 2.2 cm (h x b)
Gewicht10.8 g
GesigneerdDuits keur
€ 850
Entourage Ring in 18 Karat Weißgold mit hochfeinen Brillanten kopen? Bied vanaf 790!
Entourage ring in 18 karaat witgoud met zeer fijne diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.8 x 2.2 cm (h x b)
Gewicht4.32 g
GesigneerdDuits keur
€ 790
Eindrucksvolles Vintage-Armband in 14 Karat (585) bicolor mit 209 Diamanten kopen? Bied vanaf 2400!
Eindrucksvolles Vintage-Armband in 14 Karat (585) bicolor mit 209 Diamanten
TechniekGoud
Afmetingen19.5 x 1 cm (h x b)
Gewicht26.67 g
GesigneerdDuits keur
€ 2.400
Eleganter Toi et moi Ring in 14 Karat Gelbgold mit feinen Brillanten kopen? Bied vanaf 700!
Elegante Toi et moi ring in 14 karaat geelgoud met fijne diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.1 x 1.9 cm (h x b)
Gewicht4.75 g
GesigneerdDuits keur
€ 700
Ausgefallener Gelbgoldring in 18 Karat mit Akoya-Perle - in Handarbeit kopen? Bied vanaf 399!
Bijzondere geelgouden ring van 18 karaat met Akoya parel - handgemaakt
TechniekGoud
Afmetingen2.8 x 2 cm (h x b)
Gewicht5.97 g
GesigneerdDuits keur
€ 399
Besondere handgefertigte Rarität -  Ring in 14 Karat mit Turmalinen & Rubine kopen? Bied vanaf 800!
Bijzondere handgemaakte zeldzaamheid - ring in 14 karaat met toermalijnen & robijnen
TechniekGoud
Afmetingen1.6 x 1.6 cm (h x b)
Gewicht5.27 g
GesigneerdDuits keur
€ 800
Antike Brosche in 14 Karat Gelbgold mit schöner Muschelgemme kopen? Bied vanaf 370!
Antieke broche in 14 karaat geelgoud met een prachtige schelpedelsteen
TechniekGoud
Afmetingen4 x 2.6 cm (h x b)
Gewicht7.6 g
GesigneerdDuits keur
€ 370
Edler Anhänger in 18 Karat mit Tahiti-Perle und Brillanten, mit neuer Kette kopen? Bied vanaf 1750!
Elegante hanger van 18 karaat met Tahitiaanse parel en diamanten, met nieuwe ketting
TechniekGoud
Afmetingen3.3 x 2 cm (h x b)
Gewicht11.1 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.750
Ausgefallene Tricolor (Gelb, Weiß, Rosé) Kette 8 Karat Gold -90cm lang kopen? Bied vanaf 390!
Ongebruikelijke driekleurige (geel, wit, roze) ketting 8 karaat goud - 90 cm lang
TechniekGoud
Afmetingen90 x 0.5 cm (h x b)
Gewicht10.99 g
GesigneerdDuits keur
€ 390
Dekorativer Ring in 18 Karat Gelb -und Weißgold mit hochfeinen Brillanten kopen? Bied vanaf 650!
Decoratieve ring in 18 karaat geel- en witgoud met zeer fijne diamanten
TechniekGoud
Gewicht5.58 g
GesigneerdDuits keur
€ 650
Dekorativer Vintage-Anhänger in 18 Karat Weißgold mit Saphiren & Brillanten kopen? Bied vanaf 680!
Decoratieve vintage hanger in 18 karaat witgoud met saffieren en briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.6 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht4.19 g
GesigneerdDuits keur
€ 680
Prachtvoller Gelbgoldring in 18 Karat (750) mit feinen Brillanten kopen? Bied vanaf 1000!
Prachtige geelgouden ring in 18 karaat (750) met fijne diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.8 x 1.9 cm (h x b)
Gewicht6.88 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.000
Ausgefallener Vintagering in 18 Karat Gelb -und Weißgold mit feinen Brillanten kopen? Bied vanaf 699!
Bijzondere vintage ring in 18 karaat geel- en witgoud met fijne diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.5 x 2 cm (h x b)
Gewicht6.26 g
GesigneerdDuits keur
€ 699
Handarbeit 18 Karat Gelb -& Weißgold mit hochfeinen Saphir und Brillanten kopen? Bied vanaf 600!
Handgemaakt 18-karaats geel- en witgoud met zeer fijne saffieren en briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen1.6 x 1.9 cm (h x b)
Gewicht5.38 g
GesigneerdDuits keur
€ 600
Eleganter Gelbgoldring in 18 Karat mit hochfeinen Brillanten kopen? Bied vanaf 840!
Elegante geelgouden ring van 18 karaat met zeer fijne diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2 x 2 cm (h x b)
Gewicht7.99 g
GesigneerdDuits keur
€ 840
Edler Gelbgoldring in 18 Karat mit hochfeinen Brillanten und Rubinen kopen? Bied vanaf 950!
Edele geelgouden ring van 18 karaat met zeer fijne diamanten en robijnen
TechniekGoud
Afmetingen2.8 x 2.5 cm (h x b)
Gewicht7.6 g
GesigneerdDuits keur
€ 950
Edler Bicolor Ring aus 18 Karat Gelbgold und 950 Platin mit Brillant kopen? Bied vanaf 950!
Elegante bicolor ring van 18 karaat geelgoud en 950 platina met briljant
TechniekGoud
Afmetingen2 x 1.9 cm (h x b)
Gewicht8.12 g
GesigneerdDuits keur
€ 950
Zeitloser Entouragering in 18 Karat Weißgold mit hochfeinen Rubin und Brillanten kopen? Bied vanaf 945!
Tijdloze entouragering in 18 karaat witgoud met zeer fijne robijnen en briljant geslepen diamanten
TechniekGoud
Afmetingen2.5 x 2 cm (h x b)
Gewicht3.73 g
GesigneerdDuits keur
€ 945
Zeitloser Gelbgoldring in 18 Karat mit hochfeinen Brillanten in  Sternenhimmel kopen? Bied vanaf 1290!
Zeitloser Gelbgoldring in 18 Karat mit hochfeinen Brillanten in Sternenhimmel
TechniekGoud
Afmetingen2.2 x 1.85 cm (h x b)
Gewicht13.9 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.290
Zeitlose und hochwertige Brillantstecker in 18 Karat (750) Gelbgold - 0,80ct. kopen? Bied vanaf 1450!
Zeitlose und hochwertige Brillantstecker in 18 Karat (750) Gelbgold - 0,80ct.
TechniekGoud
Afmetingen0.55 x 0.55 cm (h x b)
Gewicht2.02 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.450
Verspielter Solitärring in 18 Karat (750) mit feinen Brillanten 0.10ct. TW/VS1 kopen? Bied vanaf 300!
Verspielter Solitärring in 18 Karat (750) mit feinen Brillanten 0.10ct. TW/VS1
TechniekGoud
Afmetingen2 x 1.75 cm (h x b)
Gewicht3.98 g
GesigneerdDuits keur
€ 300
Besondere Halbkreolen in 14 Karat Weißgold mit Brillanten & blauen Princess-Cut kopen? Bied vanaf 2000!
Besondere Halbkreolen in 14 Karat Weißgold mit Brillanten & blauen Princess-Cut
TechniekGoud
Afmetingen1.9 x 1.25 cm (h x b)
Gewicht9.8 g
GesigneerdDuits keur
€ 2.000
Modern pendant in 14 Karat (585) Yelowgold with fine pearl and brillant kopen? Bied vanaf 900!
Modern pendant in 14 Karat (585) Yelowgold with fine pearl and brillant
TechniekGoud
Afmetingen2.9 x 1.5 cm (h x b)
Gewicht9.39 g
GesigneerdDuits keur
€ 900
Statementring in 18 Karat (750) Weißgold mit feinem Rubin und Brillanten 1.12ct. kopen? Bied vanaf 1199!
Statementring in 18 Karat (750) Weißgold mit feinem Rubin und Brillanten 1.12ct.
TechniekGoud
Afmetingen2.8 x 1.95 cm (h x b)
Gewicht8.84 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.199
Exclusive Owl-Pendant in 585 gold with 0.83ct. Top Wesselton Brillants &Amethyst kopen? Bied vanaf 1500!
Exclusive Owl-Pendant in 585 gold with 0.83ct. Top Wesselton Brillants &Amethyst
TechniekGoud
Afmetingen6.2 x 2.2 cm (h x b)
Gewicht22.49 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.500
Zeitloser Perlenring in 14 Karat (585) Gelbgold mit 1,3 carat Brillanten kopen? Bied vanaf 1200!
Zeitloser Perlenring in 14 Karat (585) Gelbgold mit 1,3 carat Brillanten
TechniekGoud
Afmetingen3 x 1.85 cm (h x b)
Gewicht9.95 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.200
Tricolor earrings in 18 karat (750) gold with 0.68ct. Top Wesselton/VS brillants kopen? Bied vanaf 1350!
Tricolor earrings in 18 karat (750) gold with 0.68ct. Top Wesselton/VS brillants
TechniekGoud
Afmetingen2.3 x 1.3 cm (h x b)
Gewicht13.96 g
GesigneerdDuits keur
€ 1.350
Original Schaffrath roségold ring in 18 karat (750) with 0,27ct. cognac brillant kopen? Bied vanaf 990!
Original Schaffrath roségold ring in 18 karat (750) with 0,27ct. cognac brillant
TechniekGoud
Afmetingen2.34 x 2.24 cm (h x b)
Gewicht4.54 g
GesigneerdDuits keur
€ 990