SerhiO
  3. Ervaren verkoper
  5. SerhiO

SerhiO

Lid sinds 2025 / Bingelrade, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Jacqueline van der Venne - Zonder titel kopen? Bied vanaf 69!
Jacqueline van der Venne (1962) Nederlands Zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Onbekend - Nederlands landschap. kopen? Bied vanaf 80!
Onbekend Nederlands landschap.
Afmetingen 50.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80