sjefdekoning
  5. sjefdekoning

sjefdekoning

Lid sinds 2024 / Veere, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Mia Liedekerken - abstract kopen? Bied vanaf 299!
Mia Liedekerken Nederlands abstract
Afmetingen52 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Gertrud Mandelbaum - Handen etalagepop I kopen? Bied vanaf 200!
Gertrud Mandelbaum (1935) Nederlands Handen etalagepop I
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200