Lid sinds 2011 / Bern, Zwitserland
3 aangeboden items / 16 verkochte items
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 28 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 46 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 15 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |