sp3006
  5. sp3006

sp3006

Lid sinds 2011 / Bern, Zwitserland

3 aangeboden items / 16 verkochte items

Frank Malina - Kinetic Composition 982 kopen? Bied vanaf 125!
Frank Malina (1912-1981) Amerikaans Kinetische compositie 982
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen28 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Zoran Music - 'Ritratto' kopen? Bied vanaf 345!
Zoran Music (1909-2005) Italiaans 'Portret'
TechniekLitho
Afmetingen46 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Lucio Fontana - Einladungskarte Galerie Ziegler Zürich kopen? Bied vanaf 275!
Lucio Fontana (1899-1968) Argentijns Italiaans Uitnodigingskaart voor Galerie Ziegler Zürich
TechniekLitho
Afmetingen15 x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 275