Lid sinds 2023 / minderhout, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 105 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 61 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |