Spieringer
  3. Ervaren verkoper
  5. Spieringer

Spieringer

Lid sinds 2025 / Muiden, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Villeroy en Boch - 2 delftblauwe vazen kopen? Bied vanaf 100!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans 2 delftblauwe vazen
Afmetingen 80 x 10 cm (h x b)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Onbekend - Koningshuis kopen? Bied vanaf 23!
Onbekend Koningshuis
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 23
Direct kopen