theojeanne
  5. theojeanne

theojeanne

Lid sinds 2023 / Wolfheze, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Emil Kotrba - THE RIDERS 1969 kopen? Bied vanaf 35!
Emil Kotrba (1912-1983) Tsjechisch THE RIDERS 1969
TechniekLitho
Afmetingen53 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jean-Louis Getaz - oud zwisers boertje kopen? Bied vanaf 153!
Jean-Louis Getaz (1931-2002) Zwitsers oud zwisers boertje
TechniekPotlood
Afmetingen43.5 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 153