Lid sinds 2023 / Wolfheze, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 53 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 43.5 x 34.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |