Uit-de-kunst
  3. Ervaren verkoper
  5. Uit-de-kunst

Uit-de-kunst

Lid sinds 2021 / Stramproy, Nederland

1 aangeboden items / 24 verkochte items

Luigi Morgari - Handgesigneerde iconen kopen? Bied vanaf 70!
Luigi Morgari (1857-1935) Italiaans Handgesigneerde iconen
Techniek Gravure
Afmetingen 44 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen