urkbalk61
  5. urkbalk61

urkbalk61

Lid sinds 2023 / Huizen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Kees van Urk - De Oogst kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Urk (1895-1976) Nederlands De Oogst
Afmetingen62.4 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250