verheyena
  5. verheyena

verheyena

Lid sinds 2024 / Antwerpen-Berchem, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Borek Sipek - 1 tafellamp Follies Luigi II kopen? Bied vanaf 600!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch 1 tafellamp Follies Luigi II
Afmetingen48 x 15 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 600
Borek Sipek - Follies Luigi I kopen? Bied vanaf 2500!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch Follies Luigi I
Afmetingen100 x 50 x 50 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 2.500