Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraai portret van de hand van Paul Citroen. Gesigneerd in de litho, daarbij linksonder nogmaals met potlood en genummerd. Degelijk en professioneel gelijst achter ontspiegeld glas door kunsthandel Jongkind te Amsterdam. Af te halen in Utrecht of verzending in overleg.
Formaat: 49 x 66 cm Techniek: lithografie Gesigneerd: ja, genummerd 83/150 Creatie: 1976 Conditie: uistekend, massieve lijst van beukenhout
Expédition | |
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-9-2018 à 23:20 |
Heure de fin | 22-9-2018 à 21:54 |