5. De Anderen

De Anderen

Opgericht in 1916 - opgeheven in 1906

De Anderen

De Anderen werd opgericht met als doel de artistieke en maatschappelijke belangen te behartigen van ‘de meest moderne kunstenaars’. Ze wilden permanente tentoonstellingen in het binnen- en buitenland organiseren. Ondanks de goede voornemens heeft de vereniging slechts één tentoonstellingen weten te organiseren. Theo van Doesburg schilderde speciaal voor deze tentoonstelling zijn Mouvement héroïque.

Louis Saalborn - Weggis kopen? Bied vanaf 599!
Louis Saalborn (1891-1957) Nederlands Weggis
Afmetingen63 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599