Louis Saalborn (1891-1957) Weggis
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 63 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 599